آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پنج پر از سال 1390شروع به فعالیت نمود و از سال 1392 با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان به فعالیت خود ادامه داده است .
این آموزشگاه با هدف آموزش صنایع دستی اصیل ایرانی به صورت علمی به صورتی که حرفه آموزان پس از اتمام دوره بتوانند از مهارت خود برای اشتغال استفاده نمایند . علاوه بر این هنر های آموزشی این آموزشگاه می تواند هدیه ای گران قیمت برای همه آنهایی باشد که از ذوق هنری ایرانی برخوردار می باشند

در حال حاضر دروه های فنی و حرفه ای به شرح ذیل در اموزشگاه درحال برگزاری می باشد .

قالی باف درجه 2
قالی باف درجه 1
گلیم باف درجه 2
گلیم باف درجه 1
قالی باف تابلوئی
طراحی نقشه فرش
گبه باف
رنگرزی الیاف

از اهداف دیگر این آموزشگاه ارائه خدمات فنی مناسب در زمینه قالی بافی می باشد.

انجام کلیه امور مربوط به فرش نظیر چله کشی- پایین کشی- پرداخت و... در این مرکز انجام میگیرد.

طرح های مختلف و متنوع نخ و نقشه های سنتی و کامپیوتری و ابزار های قالی بافی جهت فروش در این مرکز موجود است .

برای آگاهی از هزینه و زمان و مدارک دوره ها به دوره های آموزشی مراجعه نمایید

__________________________
کانال رسمی فرش ایران
کانال تلگرام فرش ایران
کانال رسمی فرش ایران
__________________________
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
اینستا گرام آموزشگاه
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
آخرین نظرات

زیرک رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به شعار امسال گفت: نماد بارز تحقق یافتن شعار امسال در حوزه صنعت گیلان، افزایش تولید و به دنبال آن اشتغالزایی است.

علی منتظری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به کاهش میزان تولید واحدهای صنعتی در چند سال گذشته بیان کرد: طی سالهای اخیر میزان تولید واحدهای صنعتی به طور چشمگیری کاهش یافته که با تدابیر اندیشیده شده، این میزان تولید را بالا خواهیم برد.

وی به مشکلات واحدهای تولیدی اشاره کردو افزود: عمده ترین این مشکلات مربوط به سرمایه گذاری و همچنین تعامل با بانک ها مربوط می شود که در سال جدید برنامه های زیادی برای حل این مشکل در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان ضمن تاکید بر لزوم تحقق شعار امسال در حوزه های مختلف ادامه داد: حل مشکلات واحدهای تولیدی بدون شک به افزایش تولید منجرشده و افزایش تولید، اشتغالزایی را به دنبال خواهد داشت و بی شک این مساله نماد بارز تحقق شعار امسال در حوزه صنعت در استان گیلان خواهد بود.

منتظری بر لزوم جذب سرمایه گذاری خارجی برای شتاب بخشیدن به حرکت چرخ تولید در استان گیلان تاکید کرد و گفت: بر اساس آمار، گیلان یکی از استانهایی است که مورد استقبال زیادی از سمت سرمایه گذاران بخش خصوصی قرار گرفته است و به همین دلیل باید شرایط مناسبی برای سرمایه گذاران علاقه مند فراهم شود تا با جذب این سرمایه ها، به حرکت چرخ تولید استان شتاب ببخشیم.

وی همچنین به ثبت برند فرش گیلان در سال جاری اشاره کرد و گفت:ثبت تخصصی و علمی یک برند پیچیدگی های خاص خودش را دارد و ما در تلاش هستیم تا با یک کار علمی و تخصصی و در نظر گرفتن همه شرایط برای به ثبت رساندن و ماندگاری برند فرش گیلان، این نام را به ثبت رسانده و به نتیجه مطلوب دست یابیم.

منتظری افزود: هدف ما به ثمر رساندن یک کار ماندگار و تخصصی است و به همین منظور باید به نحوی عمل کنیم که به ثبت رساندن این برند توجیه علمی و عملی داشته باشد تا با ثبت این نشان تجاری، حرکتی ادامه دار صورت پذیرد.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی