آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پنج پر از سال 1390شروع به فعالیت نمود و از سال 1392 با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان به فعالیت خود ادامه داده است .
این آموزشگاه با هدف آموزش صنایع دستی اصیل ایرانی به صورت علمی به صورتی که حرفه آموزان پس از اتمام دوره بتوانند از مهارت خود برای اشتغال استفاده نمایند . علاوه بر این هنر های آموزشی این آموزشگاه می تواند هدیه ای گران قیمت برای همه آنهایی باشد که از ذوق هنری ایرانی برخوردار می باشند

در حال حاضر دروه های فنی و حرفه ای به شرح ذیل در اموزشگاه درحال برگزاری می باشد .

قالی باف درجه 2
قالی باف درجه 1
گلیم باف درجه 2
گلیم باف درجه 1
قالی باف تابلوئی
طراحی نقشه فرش
گبه باف
رنگرزی الیاف

از اهداف دیگر این آموزشگاه ارائه خدمات فنی مناسب در زمینه قالی بافی می باشد.

انجام کلیه امور مربوط به فرش نظیر چله کشی- پایین کشی- پرداخت و... در این مرکز انجام میگیرد.

طرح های مختلف و متنوع نخ و نقشه های سنتی و کامپیوتری و ابزار های قالی بافی جهت فروش در این مرکز موجود است .

برای آگاهی از هزینه و زمان و مدارک دوره ها به دوره های آموزشی مراجعه نمایید

__________________________
کانال رسمی فرش ایران
کانال تلگرام فرش ایران
کانال رسمی فرش ایران
__________________________
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
اینستا گرام آموزشگاه
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
آخرین نظرات

سازگار نژاد

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای گیلان ، در ابتدای این نشست رییس کانون انجمن صنفی استان ضمن خوش آمد گویی به ریاست محترم سازمان به تشریح اقدامات و مشکلات اقتصادی و نبود کارآموزاشاره نمود.

وی همچنین اظهارداشت ، وجود رشته های موازی و عدم استقبال مردم نیز باعث شده خیلی از  آموزشگاهها تعطیل شده است و درحال تعطیلی می باشند.

در ادامه دکتر سازگار نزاد معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  ضمن قدردانی از زحمات موسسات کارآموزی آزاد در راستای مهارت آموزی جامعه هدف اظهارداشت ، شما خوب میدانید بنده معتقد به بخش خصوصی هستم و من میدانیم که آموزشها باید جهانی شود و هم مجازی و هم استوار بر بخش خصوصی ، شما نیز می بایست با خلاقیتهای جدید و ایجاد سرویسهای مجازی و آنلاین  و شبیه سازی شده حرکتی نوین داشته باشید.

بنده شخصاً  به شما ارادت دارم و وفا دار هستم و از اهداف مهم بنده رساندن بخش خصوصی به جایگاه واقعی آن است، ما باید از خود گذشتگی کنیم و مهارت آموزی را ببینیم و خود را نبینیم  ، با جامعه به زبان مهارت سخن بگوییم و بازار را تشویق کنیم که مهارت راحس کند.

وی همچنین اذعلان نمود بنده از نزدیک در جریان مشکلات شما هستم وامیدوارم فرصت گفتگوهای مجدد وهمدلی وهمزبانی در زمانهای دیگر فراهم شود

 در پایان ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن حمایت از فعالیتهای موسسات کارآموزی آزاد گفت ،  در چارچوب قانون در کنار بخش خصوصی هستم و بار دیگر میگویم که شما میبایست سهم عمده ای در مهارت آموزی داشته باشید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی