آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پنج پر از سال 1390شروع به فعالیت نمود و از سال 1392 با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان به فعالیت خود ادامه داده است .
این آموزشگاه با هدف آموزش صنایع دستی اصیل ایرانی به صورت علمی به صورتی که حرفه آموزان پس از اتمام دوره بتوانند از مهارت خود برای اشتغال استفاده نمایند . علاوه بر این هنر های آموزشی این آموزشگاه می تواند هدیه ای گران قیمت برای همه آنهایی باشد که از ذوق هنری ایرانی برخوردار می باشند

در حال حاضر دروه های فنی و حرفه ای به شرح ذیل در اموزشگاه درحال برگزاری می باشد .

قالی باف درجه 2
قالی باف درجه 1
گلیم باف درجه 2
گلیم باف درجه 1
قالی باف تابلوئی
طراحی نقشه فرش
گبه باف
رنگرزی الیاف

از اهداف دیگر این آموزشگاه ارائه خدمات فنی مناسب در زمینه قالی بافی می باشد.

انجام کلیه امور مربوط به فرش نظیر چله کشی- پایین کشی- پرداخت و... در این مرکز انجام میگیرد.

طرح های مختلف و متنوع نخ و نقشه های سنتی و کامپیوتری و ابزار های قالی بافی جهت فروش در این مرکز موجود است .

برای آگاهی از هزینه و زمان و مدارک دوره ها به دوره های آموزشی مراجعه نمایید

__________________________
کانال رسمی فرش ایران
کانال تلگرام فرش ایران
کانال رسمی فرش ایران
__________________________
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
اینستا گرام آموزشگاه
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
آخرین نظرات

نمایشگاه فرش

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، روز پنجشنبه همزمان با  پنجمین روز از هفته ملی ترویج آموزش فنی و حرفه ای و کارآفرینی نمایشگاه مهارت در منطقه توریستی سقالکسار  باحضور مراکز دولتی و بخش خصوصی (آموزشگاههای آزاد)  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برپا شد.

محمدحسینی در مراسم افتتاح اظهارداشت ، این نمایشگاه با حضور 18 غرفه شامل صنایع دستی، غذایی، چرم و چوب برگزار گردید که هدف از برگزاری آن معرفی مشاغل و حرفه‌های جدید، ارتقای مهارت‌های نو، شناسایی مشاغل مورد نیاز و اشتغال پایدار ذکر کرد و افزود: یکی از اهداف اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای برنامه‌های آموزشی بر اساس نیاز شهرستان است که به صورت تقاضا محور در دستور کار قرار دارد .

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار رشت ، نیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در راستای آموزش های مهارتی منجربه اشتغال اظهارداشت: برگزاری نمایشگاه‌های فنی و حرفه‌ای با رویکرد آموزش، معرفی شغل و معرفی بازار فروش به صورت جامع در اشتغال زایی تأثیر بسزایی دارد، که این نمایشگاه‌ها می‌تواند به‌عنوان تسهیل گر در کنار معرفی شغل بازار فروش را هم معرفی کند که در جذب متقاضی ایجاد شغل به صورت آگاهانه تأثیرگذار خواهد بود.

آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر هم در غالب انجمن صنفی صنایع دستی در این نمایشگاه به عرضه توانمندی های خود در زمینه تولید و آموزش قالی و گلیم پرداخت

۹۸/۰۵/۱۵

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی