آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

برگزار کننده دوره های آموزشی قالی باقی و گلیم بافی

آموزشگاه فنی و حرفه ای پنج پر

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پنج پر از سال 1390شروع به فعالیت نمود و از سال 1392 با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان به فعالیت خود ادامه داده است .
این آموزشگاه با هدف آموزش صنایع دستی اصیل ایرانی به صورت علمی به صورتی که حرفه آموزان پس از اتمام دوره بتوانند از مهارت خود برای اشتغال استفاده نمایند . علاوه بر این هنر های آموزشی این آموزشگاه می تواند هدیه ای گران قیمت برای همه آنهایی باشد که از ذوق هنری ایرانی برخوردار می باشند

در حال حاضر دروه های فنی و حرفه ای به شرح ذیل در اموزشگاه درحال برگزاری می باشد .

قالی باف درجه 2
قالی باف درجه 1
گلیم باف درجه 2
گلیم باف درجه 1
قالی باف تابلوئی
طراحی نقشه فرش
گبه باف
رنگرزی الیاف

از اهداف دیگر این آموزشگاه ارائه خدمات فنی مناسب در زمینه قالی بافی می باشد.

انجام کلیه امور مربوط به فرش نظیر چله کشی- پایین کشی- پرداخت و... در این مرکز انجام میگیرد.

طرح های مختلف و متنوع نخ و نقشه های سنتی و کامپیوتری و ابزار های قالی بافی جهت فروش در این مرکز موجود است .

برای آگاهی از هزینه و زمان و مدارک دوره ها به دوره های آموزشی مراجعه نمایید

__________________________
کانال رسمی فرش ایران
کانال تلگرام فرش ایران
کانال رسمی فرش ایران
__________________________
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
اینستا گرام آموزشگاه
اینستاگرام آموزشگاه پنج پر
آخرین نظرات

استانداراول تیر ماه با حضور در ساختمان مرکزی صندوق کارآفرینی امید گیلان ضمن بازدید از شعبه رشت این صندوق و نیز قسمتهای مختلف از نزدیک با مراجعه کنندگان و کارآفرینان گفتگو و در جلسه مدیران استانی این صندوق شرکت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان،دکتر نجفی در جمع مدیران صندوق کارآفرینی امید گیلان با اشاره به فعالیتهای هدف دار و موثر صندوق کارآفرینی امید استان گفت: گزارشات واصله حاکی از رضایتمندی ارباب رجوع از تسریع در پرداخت تسهیلات و نیز تکریم آنان است.
وی ریشه برخی از نابسامانی ها و ناهنجاری های موجود در جامعه را مربوط به حوزه اشتغال و عدم درآمد کافی در جوانان دانست و افزود: با حداکثر بهره وری از منابع در اختیار و هدایت صحیح آن می توان با ایجاد اشتغال و توسعه این بخش در رفع مشکلات مردم گام موثری برداشت.


1رئیس کارگروه اشتغال استان به شکوفایی ایجاد شده در صنعت فرش اشاره کرد و افزود: شادابی هایی که با کمک صندوق کارآفرینی امید در تعاونی های فرش  اتفاق افتاده امیدوار کننده است تا خانواده ها همانند قدیم در کنار یکدیگر از این فرصت ها بهره مند شوند .
محمدمهدی پتکی رئیس صندوق کارآفرینی امید گیلان در جریان بازدید محمدعلی نجفی استاندار گیلان از شعبه صندوق کارآفرینی امید در این شهر اظهار کرد: سال ۹۳ تفاهمنامه ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در راستای حمایت از فرش استان با اداره کل صنعت، معدن و تجارت گیلان منعقد شده است.

وی به اختصاص پنج میلیارد تومان تسهیلات به عنوان پشتوانه صنعت فرش گیلان توسط صندوق مذکور اشاره کرد و افزود: تسهیلات پرداختی در راستای تولید فرش با نشان گیلان در نظر گرفته شده است.

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی